25 API |
OSTEGUNA |
18:00 |
UN PASO ADELANTE |
21 API |
IGANDEA |
17:00 |
SIN LUNA (Cía. Samfaina de colors) |
19 API |
OSTIRALA |
18:00 |
IRISGARRITASUNARI BURUZKO SENTSIBILIZAZIO JARDUNALDIA |
18 API |
OSTEGUNA |
19:00 |
‘DESCUBRIENDO LA VIDA’ AURKEZPENA/PRESENTACIÓN |
14 API |
IGANDEA |
18:00 |
BATETIK BESTERA (Cía. Benetan Be) |
13 API |
LARUNBATA |
18:30 |
SOPELAKO BIOANIZTASUNA |
12 API |
OSTIRALA |
18:30 |
NATURA BIZIA |
11 API |
OSTEGUNA |
18:00 |
LOLA |
24 MAR |
IGANDEA |
18:00 |
LAS MARAVILLAS DEL MUNDO (Cía. David Segura) |
22 MAR |
OSTIRALA |
20:00 |
HAU EZ DA GERRA BAT (Cía. Thusia x Piszifaktoria) |
21 MAR |
OSTEGUNA |
18:00 |
EL PERDÓN |
15 MAR |
OSTIRALA |
20:00 |
EL AMANECER DEL FUEGO NEGRO |
14 MAR |
OSTEGUNA |
19:00 |
BIZKARSORO |
10 MAR |
IGANDEA |
18:00 |
MAVKA: BASOAREN ZAINDARIA |
09 MAR |
LARUNBATA |
20:00 |
ALAS DE HIERRO (Cía. Kalamua) |
07 MAR |
OSTEGUNA |
18:00 |
LA SIRVIENTA |
03 MAR |
IGANDEA |
18:00 |
PLAYTIME (Cía. Nacho Diago) |
01 MAR |
OSTIRALA |
20:00 |
EL TESTAMENTO (Cía. Zum Zum Teatre) |
25 OTS |
IGANDEA |
18:00 |
ANDEREÑO (Cía. Anita Maravillas) |
23 OTS |
OSTIRALA |
20:00 |
LA ODISEA (Cía. Kai Errea) |
22 OTS |
OSTEGUNA |
18:00 |
MATRIA |
18 OTS |
IGANDEA |
18:00 |
ÑIMIÑOAK: INURRI GALDUEN HARANA |
17 OTS |
LARUNBATA |
12:00 |
‘EL HALCÓN PEREGRINO’ LIBURUAREN AURKEZPENA |
16 OTS |
OSTIRALA |
20:00 |
LA SED DEL MINOTAURO (Cía. Khea Ziater) |
15 OTS |
OSTEGUNA |
19:00 |
‘KARPETA URDINAK’ DOKUMENTALA |
12 OTS |
ASTELEHENA |
18:00 |
ONIN ETA ANTZERKIAREN MISTERIOA (Cía. TDiferencia) |
11 OTS |
IGANDEA |
18:00 |
DISKOFESTA |
08 OTS |
OSTEGUNA |
18:00 |
20.000 ESPECIES DE ABEJAS |
03 OTS |
LARUNBATA |
19:00 |
“HERRIZ HERRI” VIII. ARGAZKI RALLYAREN SARI BANAKETA |
02 OTS |
OSTIRALA |
20:00 |
RUPER ORDORIKA KONTZERTUAN |
26 URT |
OSTIRALA |
20:00 |
HASTA QUE LA MUERTE NOS SEPARE (Cía. Inconstantes Teatro) |
25 URT |
OSTEGUNA |
18:00 |
HOLY SPIDER |
23 URT |
ASTEARTEA |
18:00 |
JAIOTZA INGURUKO DOLUA / DUELO PERINATAL HITZALDIA/CHARLA |
23 URT |
ASTEARTEA |
17:00 |
POESÍA ETA DOLUA/POESÍA Y DUELO |
22 URT |
ASTELEHENA |
18:30 |
‘MADRE EN DUELO’. AURI LIZUNDIA |
22 URT |
ASTELEHENA |
17:30 |
ILUSTRURA TAILERRA / TALLER DE ILUSTRURA |
19 URT |
OSTIRALA |
20:00 |
SÓLO (Cía. Roi Borrallas) |
14 URT |
IGANDEA |
18:00 |
MOMIAK |
12 URT |
OSTIRALA |
20:00 |
TU-TUM, PLATZ! (Cía. Txalo Produkzioak) |
11 URT |
OSTEGUNA |
18:00 |
BAJO TERAPIA |
26 ABE - 07 URT |
HAINBAT EGUN |
11:00 |
IZOTZ PISTA / PISTA DE HIELO |
07 URT |
IGANDEA |
18:00 |
LOTI EDERRA (Cía. Glu Glu) |
04 URT |
OSTEGUNA |
18:00 |
MR. BO (Cía. Marie de Jhong) |
02 URT |
ASTEARTEA |
18:00 |
KUTXARTEAN (Cía. Teatro Paraíso) |
01 URT |
ASTELEHENA |
13:00 |
URTE BARRI |
30 ABE |
LARUNBATA |
18:00 |
LOOP (Cía. Aracaladanza) |
26 ABE |
ASTEARTEA |
18:00 |
ANBOTOKO MARI (Cía. Logela Multimedia) |
21 ABE |
OSTEGUNA |
18:00 |
BUENA SUERTE |
17 ABE |
IGANDEA |
18:00 |
YUKU ETA HIMALAIAKO LOREA |
16 ABE |
LARUNBATA |
19:00 |
GABON-KANTEN KONTZERTUA / CONCIERTO DE VILLANCICOS |