Sarrerak Sopela

Hurrengo ekitaldiak

Data Eguna Ordua Izenburua
13 UZT LARUNBATA 18:00 BOXEO/SOPELAKO III. JAIALDIA

Iraganeko gertaerak

Data Eguna Ordua Izenburua
14 EKA OSTIRALA 19:00 DANTZERTI
11 EKA ASTEARTEA 19:00 MUSIKA ESKOLAKO ENTZUNALDIAK
10 EKA ASTELEHENA 19:00 MUSIKA ESKOLAKO ENTZUNALDIAK
01 EKA LARUNBATA 11:30 BALLET ERAKUSKETA/EXHIBICION
06 URR - 31 MAI HAINBAT EGUN 17:00 PINTURA INFANTIL / HAURRENTZAKO PINTURA
30 MAI OSTEGUNA 19:00 ZINEGOAK
05 URR - 30 MAI HAINBAT EGUN 19:00 PHOTOSHOP
15 AZA - 29 MAI HAINBAT EGUN 19:30 EUSKAL DANTZAK AVANZADO / EUSKAL DANTZAK AURRERATUA
29 MAI ASTEAZKENA 19:00 ZINEGOAK
15 AZA - 29 MAI HAINBAT EGUN 18:00 EUSKAL DANTZAK INICIACIÓN /EUSKAL DANTZAK OINARRIZKOA
03 URR - 28 MAI HAINBAT EGUN 19:30 TANGO ARGENTINO / TANGO ARGENTINARRA
03 URR - 28 MAI HAINBAT EGUN 19:30 FOTOGRAFÍA AVANZADO / ARGAZKIGINTZA AURRERATUA
03 URR - 28 MAI HAINBAT EGUN 18:00 FOTOGRAFÍA INICIACIÓN / ARGAZKIGINTZA OINARRIZKOA
02 URR - 27 MAI HAINBAT EGUN 19:00 CINE: VER, APRENDER, ANALIZAR / ZINEMA: IKUSI, IKASI, AZTERTU
26 MAI IGANDEA 18:00 TRASH, PIRAMIDE MAGIKOAREN KONDAIRA
25 MAI LARUNBATA 19:00 ¡FURIAS!
07 URR - 25 MAI HAINBAT EGUN 11:30 AJEDREZ INICIACIÓN / XAKEA OINARRIZKOA
07 URR - 25 MAI HAINBAT EGUN 11:30 AJEDREZ AVANZADO / XAKEA AURRERATUA
24 MAI OSTIRALA 20:00 AUDIENCE (BOB DYLAN BERRIKUSIA)
23 MAI OSTEGUNA 18:00 LOS BUENOS MODALES
19 MAI IGANDEA 11:30 “DESCUBRIENDO LA FAUNA LOCAL”
18 MAI LARUNBATA 10:00 ‘FOTOGRAFÍAS EMOCIONANTES’ HITZALDIA / PONENCIA
17 MAI OSTIRALA 19:00 ‘ESPECTÁCULOS NATURALES’ HITZALDIA / PONENCIA
16 MAI OSTEGUNA 19:00 SOPELAKOAK SURFING
10 MAI OSTIRALA 20:00 ERREKA MARI (Cía. Doña Perfectita)
09 MAI OSTEGUNA 18:00 EL CAFTÁN AZÚL
05 MAI IGANDEA 18:00 OILAR BAT DAGO ZURE TEILATUAN (Cía. Titiriguiri)
03 MAI OSTIRALA 20:00 NEVENKA (Cía. Histrión Teatro)
02 MAI OSTEGUNA 19:00 ‘ESA MARAVILLOSA NIEBLA / LAINO ZORAGARRI HORI’
28 API IGANDEA 18:00 SUPERHEROIEN FAMILIA
26 API OSTIRALA 20:00 MOOR KRAD (Cía. Ertza)
25 API OSTEGUNA 18:00 UN PASO ADELANTE
21 API IGANDEA 17:00 SIN LUNA (Cía. Samfaina de colors)
19 API OSTIRALA 18:00 IRISGARRITASUNARI BURUZKO SENTSIBILIZAZIO JARDUNALDIA
18 API OSTEGUNA 19:00 ‘DESCUBRIENDO LA VIDA’ AURKEZPENA/PRESENTACIÓN
14 API IGANDEA 18:00 BATETIK BESTERA (Cía. Benetan Be)
13 API LARUNBATA 18:30 SOPELAKO BIOANIZTASUNA
12 API OSTIRALA 18:30 NATURA BIZIA
11 API OSTEGUNA 18:00 LOLA
24 MAR IGANDEA 18:00 LAS MARAVILLAS DEL MUNDO (Cía. David Segura)
22 MAR OSTIRALA 20:00 HAU EZ DA GERRA BAT (Cía. Thusia x Piszifaktoria)
21 MAR OSTEGUNA 18:00 EL PERDÓN
15 MAR OSTIRALA 20:00 EL AMANECER DEL FUEGO NEGRO
14 MAR OSTEGUNA 19:00 BIZKARSORO
10 MAR IGANDEA 18:00 MAVKA: BASOAREN ZAINDARIA
09 MAR LARUNBATA 20:00 ALAS DE HIERRO (Cía. Kalamua)
07 MAR OSTEGUNA 18:00 LA SIRVIENTA  
03 MAR IGANDEA 18:00 PLAYTIME (Cía. Nacho Diago)
01 MAR OSTIRALA 20:00 EL TESTAMENTO (Cía. Zum Zum Teatre)
25 OTS IGANDEA 18:00 ANDEREÑO (Cía. Anita Maravillas)